<- Curem

Curem C 4500 1+1

zaruka-10 Záruka na matrac je 10 rokov.
záruka
vyska-25 Výška matraca je 25 cm.
výška matraca
test-200 Každý typ matraca je podrobený náročným mechanickým testom, ktoré stimulujú jej bežné každodenné použitie. Tento matrac bola testovaná 200.000x.
záťažový test
nosnost-130 Matrac je optimalizovaný pre záťaž do 130 kg.
nosnosť matraca
tuhost-4 Matrac má vysokú tuhosť, je vhodná pre vyššie váhové kategórie, alebo osobám požadujúce tuhšie lôžko.
tuhosť
komfort-5 Konštrukcia zahŕňajúca najnovšie poznatky z oblasti zdravého spania.
ortoped. komfort 5. úrovne
snimatelny-potah Poťah matraca je možno bez poškodenia vyzliecť.
snímateľný poťah
curemfoam Chránený materiál značky Curem. Špeciálna lenivej peny vysokej objemovej hustoty najvyššej kvality. Používajú sa výhradne v matracoch Curem. Navodzujú efekt podobný stavu beztiaže. Vynikajúca podpora chrbtice. Pre najvyššie dosiahnuteľný komfort spánku vždy hľadajte ochrannú známku Curemfoam.
lenivá pena Curemfoam
thermovisco Visco pena (známa tiež ako lenivá pena alebo termopena) optimalizuje svoju tuhosť podľa absorbovaného tepla a zaručuje výborné přzpůsobení matrace pri všetkých polohách tela = komfort + maximálnu ortopedické vlastnosti. Je charakteristická svojim efektom vracania sa do pôvodnej polohy.
prispôsobivá Visco pena
prodysne Priedušné
Priedušné
už od 945 €

Maximálny komfort a špičkové ortopedické vlastnosti v trojvrstvovom matraci Curem s neprešitým elastickým poťahom s protišmykovou úpravou, predurčujúcom matrac na použitie s prakticky akoukoľvek posteľou.

Zónové jadro s ventilačnými kanálikmi na odvod pár obsahuje CuremfoamTM a CuremfoamTM Visco peny. Vrstvy VISCO 7+7 cm (7 cm Curemfoam SUPER SOFT VISCO 50 kg/m3 + 7 cm Curemfoam SUPER-VOLUME VISCO 85 kg/m3).

Konštrukcia je zárukou pevnosti a stability matraca. Pridáva nosnosť a v neposlednom rade nadpozemskú úľavu pre celé telo. Výška 25 cm je garanciou ľahkého vstávania a maximálneho komfortu. Technológia IQComfort – nastaví optimálnu tuhosť podľa hmotnosti užívateľa.

  • Výška matraca cca 25 cm / výška jadra 25 cm.
  • 3 vrstvy (peny CuremfoamTM Visco 85 + CuremfoamTM Visco 50 + CuremfoamTM).
  • Neprešitá pružná látka Galaxy s protišmykovou úpravou spodnej časti (pre každú posteľ). Pranie horného dielu: 60 °C, spodného dielu: 40 °C.
  • Veľká výška uľahčuje ranné vstávanie aj ľuďom s obmedzenou pohyblivosťou.
  • Regresívna záruka 10 rokov.
  • Zvýšená nosnosť 130 kg.
  • Curem C4500 – maximálny komfort spánku a dynamická tuhosť matraca ho predurčuje pre široké spektrum typov postáv. Ak si nie ste istí, ktorý Curem si vybrať, tento Vás nesklame. Tuhším súrodencom tohto matraca je C3500.
Páči sa vám tento produkt? Podeľte sa s ostatnými:
Dr. Sleep

Neviete, ktorý matrac si vybrať?

Dr. Sleep a Dr. Spánok Vám pomôžu. Na základe vašej výšky, váhy, typu postavy a roštu vyberú tie najvhodnejšie matrace.

  • App Store
  • Google Play