<-

Magazín

Oslávte Medzinárodný deň žien v spálni!

Oslávte symbolicky 8. marca, Medzinárodný deň žien, vo svojej spálni! Vytvorte si magickú atmosféru a ozvláštnite si priestor aj samotný priebeh diania. Všednosti je ale pre tento deň vstup zakázaný! Nemáte čas alebo chuť vymýšľať program? Nie je to zložité, v jednoduchosti je krása. Inšpirujte sa niekoľkými jednoduchými tipmi!

Je úplne jedno, či ste muž a prichystáte hniezdočko lásky pre vašu milú ako prekvapenie, alebo žena, ktorá vyjadrí úctu k symbolike tohto sviatku a hlavne lásku k sebe samotnej.

Nasledujúcimi tipmi sa samozrejme nemusíte inšpirovať len vo sviatočný deň! Čím viac takýchto nevšedných a jedinečných okamihov, tým šťastnejší a uvoľnenejší budete vy aj vaša partnerka.

Starostlivosť a županové opojenie

  Zmyte zo seba všetky nazbierané negatívne myšlienky prúdom horúcej vody. Zatvorte oči a vťahujte každou bunkou svojho tela teplo a úľavu. Snažte sa myseľ udržať v prítomnom okamihu. Zhlboka a pokojne dýchajte a uvoľnite sa.

Po sprche sa natrite obľúbeným telovým mliekom a vkĺznite do mäkkého županu. Budete sa cítiť úplne slobodne, uvoľnene a pripravené na nasledujúce báječné chvíle v spálni!

Aromaterapia

Esenciálne oleje sú skvelým spôsobom, ako podporiť hlboký stav relaxácie. Zvoľte si éterické vône ako je upokojujúca levanduľa alebo antistresové santalové drevo. Odporúčame si zaobstarať aróma difuzér, ktorého využitie a použitie je úplne perfektné.

Nepotrebujete žiadnu sviečku, nemusí vás teda trápiť nebezpečenstvo vzplanutia. Teda aspoň ohňa :-). Môžete si nastaviť určitý čas, po ktorom sa prístroj automaticky vypne. Funguje tiež báječne ako zvlhčovač vzduchu a vo väčšine prevedení je doplnený o led podsvietenie, takže si zvolíte aj farbu, ktorá je vám najbližšia. Vo výsledku pripomína aróma difuzér dych berúcu voňavú malú tlejúcu sopku.

Hudobný orgazmus

O ďalší upokojujúci element sa postará hudba. Pustite si svoje obľúbené a odpočinkové songy alebo sa len započúvajte do rôznych relaxačných tónov v melódiách prezentujúcich prírodu - zvuky šumenia mora, vtáctva, delfínov.

O nadpozemskú atmosféru sa tiež postará napríklad hudobný nástroj Koshi, ktorý môžete zavesiť do priestoru ako zvonkohru a nechať jej tóny riadiť prostredníctvom vánku alebo nežným pohybom koordinovať intenzitu zvuku sami. Tento očarujúci hudobný nástroj zoženiete v 4 verziách a každá z nich prezentuje určitý element - zem, voda, vzduch a oheň.

Masáž alebo jemná jóga

Doprajte partnerke masáž. Nemusíte ovládať špeciálne chvaty, cieľom sú v tomto prípade láskyplné dotyky, čo nutne neznamená iba jemnosť a nehu. 😊 Intenzitu dotykov môžete rôzne striedať. Nikdy však nezabudnite používať veľké množstvo masážneho oleja.

Odporúčame použiť napríklad čistý organický mandľový olej, ktorého stačí malé množstvo pre hydratáciu pokožky. Naviac je aj skvelou a prírodnou náhradou lubrikačného gelu.

Ak ste bez partnera, môžete si miesto masáže dopriať hýčkanie v podobe jemnej jogy. Ľahké a príjemné pozície, ktoré uvoľnia telo aj myseľ a zároveň vyplavia toľko ospevované endorfíny. Atmosféru jogovania môžete podčiarknuť pomocou aplikácie predchádzajúcich bodov. Po cvičení si pustite napríklad nenáročný film alebo si čítajte svoju obľúbenú knihu.

Páči sa vám tento článok? Podeľte sa s ostatnými: