<-

O matracoch Curem

O matracoch Curem

HILDING ANDERS Group

Hilding Anders pomáha ľuďom sa dobre vyspať už od roku 1939, a odvtedy sa firma vypracovala na  predného výrobcu matracov a postelí v Európe a v Ázii. Vedenie spoločnosti sídli síce vo švédskom meste Malmö, ale spoločnosť je aktívna vo viac ako 40 krajinách, s viac než 7000 zamestnancami a čistými tržbami vo výške 851 miliónov € (2012).

Prostredníctvom tradične silných značiek a privátnych značiek dokáže skupina Hilding Anders ponúknuť matrace a postele doslova ušité na mieru. Každý deň napĺňame úsilím dať svetu lepší spánok a stať sa svetovým dodávateľom číslo 1 v oblasti zdravého spania.

Viac informácii o Hilding Anders Group nájdete na www.hildinganders.com

HILDING ANDERS Česká Republika a.s.

Hilding Anders Česká republika a. s. je najväčším výrobcom matracov a doplnkov pre zdravý spánok na českom a slovenskom trhu. Prostredníctvom renomovaných značiek ponúka klasické i nadčasové riešenie pre spánok každého z nás.

Vďaka silnému zázemiu nadnárodnej spoločnosti, dlhoročným skúsenostiam a nepretržitému vývoju nových technológií si spoločnosť Hilding Anders Česká republika a. s. vydobyla predné miesto na českom i slovenskom trhu.

Viac informácií nájdete na www.hildinganders.com/markets/eastern-europe

O MATRACOCH CUREM

Filozofia značky

Luxusné matrace Curem prinášajú špičkovú technológiu do vašich spální. Opierajú sa o poznatky z technológií známých z letu do vesmíru a svojimi unikátnymi vlastnosťami ručia za najvyšší možný spánkový komfort s maximálnymi ortopedickými vlastnosťami.

Luxusné matrace Curem

Matrace Curem vyrábame špeciálnou technológiou nástreku peny. Vďaka tomu sa budete pri ľahnutí na matrac cítiť ako v stave beztiaže.
Kombináciou rôzne tuhých špeciálnych pien CuremfoamTM s odľahčujúcimi vlastnosťami sa vám bude skvele spať v akejkoľvek polohe – na chrbte či na boku.

Luxusné matrace Curem prispievajú k hlbokému a kľudnému spánku a pomáhajú predchádzať a zmierniť pohybové, svalové a kĺbové bolesti.

Kontrola kvality a materiály matracov Curem

Všetky luxusné matrace Curem vyrábame iba z materiálov najvyššej akosti pochádzajúcich výhradne z krajín EÚ. Každý matrac pred expedíciou ručne kontrolujú nezávisle na sebe dvaja ľudia a výsledok presne zaznamenajú.

Používame len vlastné vysokoobjemové peny CuremfoamTM, CuremfoamTM Visco a CuremfoamTM Visco BSF. Nenájdete ich v žiadnych iných matracoch na trhu.

Rozmery matracov a posteľnej bielizne

  • Matrace dodávame v rozmeroch: 80x195, 85x195, 90x190, 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200 cm.
  • Na prianie vyrobíme aj predĺžené matrace na 210 alebo 220 cm - Informujte sa u svojho predajcu.
  • Vankúše Curem Exclusive dodávame v rozmere 70x90 cm, so zipsom a v darčekovej taške s uchom; prikrývky Curem Exclusive v rozmeroch 135x200, 135x220 a 220x200 cm, balené v darčekovej taške s uchom.

Premyslená konštrukcia matracov Curem pre dvojlôžka

Matrac Curem sa od bežných matracov odlišuje dôležitým detailom: ložná plocha jadra je u matracov 200x200 cm vyrobená z jedného kusu. To je možné jedine vďaka odolnosti a najvyššej kvality pien CuremfoamTM Visco. Konkurenčné matrace si musia vystačiť so zlepováním plochy z dvoch kusov.