Nie je lenivá pena ako lenivá pena = 1 cm je menej ako 15 cm

Matrace z lenivej peny sa vďaka svojim jedinečným vlastnostiam tešia čoraz väčšej obľube. Výrobcovia lenivou penou zvyčajne zaobstarávajú poslednú vrstvu matraca, teda priamo ložnú plochu. Vrstva z lenivej peny ale môže mať rôznu výšku, od jedného či dvoch centimetrov až po desať alebo pätnásť centimetrov. A to je rozdiel, ktorý už je naozaj cítiť.

Kľúč spočíva vo výške vrstvy lenivej peny

Ako už asi tušíte, pojem "matrac z lenivej peny" nemusí znamenať zakaždým to isté.

Je to ako keď vyberáte mrazenú pizzu. Lacná šunková pri bližšom preskúmaní obsahuje napríklad len 0,1% šunky. A rovnaké to je s matracmi.

Ak teda uvidíte matrac, ktorý obsahuje lenivú penu, automaticky sa pozerajte, ako je jeho vrstva vysoká.

Spánok na matraci z lenivej peny je nielen pohodlný, ale predovšetkým zdravý. Čím vyššia je potom vrstva z lenivej peny, tým '' lepšie vlastnostisamotný matrac má. A aké že to sú?

  • Prispôsobuje sa tlaku a mení svoj tvarpodľa tvaru vášho tela
  • Nevytvára žiadny protitlak, takže v ramenách alebo v bokoch vôbec netlačí * Pomáha udržať chrbticu v prirodzenej polohe

Zažite pocit beztiaže na lenivej pene Curemfoam™

Luxusné matrace značky Curem takmer z polovice ich výšky tvorí lenivá pena CuremfoamTM, u väčšiny modelov je vrstva lenivej penyvysoká asi desať centimetrov. Rozdiel od bežných matracov spoznáte už po prvom ľahnutí, kedy sa matrac po chvíli prispôsobítak dokonale''', že už ho pod sebou ani neucítite!

  • Najluxusnejší model matracov Curem je matrac Curem C 5000 EGO s piatimi vrstvami lenivej peny rôznych tuhostí a objemov.
  • Celková výška matraca je 26 centimetrov, v jadre má ventilačné kanáliky pre odvod vodných pár.
  • Štvrtá vrstva matraca je mäkšia v oblasti ramien pre najpohodlnejší spánok na boku.

Milovníci tvrdšieho spánku potom zvolia matrac Curem C 5000 EGO HARD, ktorý má rovnaké vlastnosti ako C 5000 EGO, ale je o trochu tuhší.

Oba matrace však zaručujú maximálne pohodlný a zdravý spánok. Kúpte si luxusný matrac Curem, a investujte tak do kvality vášho spánku!