Zdravotné matrace Tropico recenzia

O antidekubitných čiže zdravotných matracoch, ktoré výrazne pomáhajú pri liečbe nepríjemných preležanín pri chronických ochoreniach, sme Vás informovali už v jednom z predchádzajúcich článkov. Tentoraz by sme sa s Vami chceli podeliť o reakcie našich zákazníkov.

Anonymný zákazník: Manželke sa stal úraz na bicykli, po ktorom zostala viac ako mesiac ležať na lôžku. Pretože sme mali už staré matrace a premýšľali sme o ich výmene, rozhodli sme sa pre matrac Serena. Matracov je na trhu veľa, nechcel som nič prehnane drahého, ale ani extrémne lacného. Vzhľadom k tomu, že sa tovar predával v akcii 1+1 a parametre plne vyhovovali, nebolo čo riešiť. Manželka spí na mäkšej strane, ja na tvrdšej a sme maximálne spokojní obaja.

Jana Velšovská, Praha 4: Po dlhých úvahách sme kúpili matrac Calipo. Pre 85 ročnú babičku po mozgovej mŕtvici sa nám to zdalo ako dobrá voľba. A s odstupom času to musím len potvrdiť. Matrac sa nijako nedeformuje, tvrdosť babičke úplne vyhovuje a aj keď na nej trávi veľa času, preležaniny sa zatiaľ neobjavili. Snáď to tak vydrží aj naďalej.

M. Krátka: Som v invalidnom dôchodku s postihnutím dolných končatín, takže výber nového matraca pre mňa nebol ľahký. Na odporúčanie predavača som si kúpila matrac Xena Trio. Matrac je špeciálne navrhnutý pre malé deti, ale je neuveriteľne príjemný a pohodlný aj pre dospelého. Nemá zbytočné zónovania, ktoré mi vôbec nevyhovovali. Matrac rozhodne odporúčam aj ostatným, výborný pomer kvalita/cena.

Až na pár výnimiek sú recenzie na zdravotné matrace napospol pozitívne, čo je odrazom ich základnej funkcie - poskytnutie maximálneho komfortu aj tým ľuďom, ktorí na nich trávia viac času, než by si priali. Napíšte nám aj Vy svoje skúsenosti!