Luxusné matrace

Požiadavky na kvalitný a komfortný matrac sú v dnešnej dobe veľmi vysoké. Vývoj materiálov a inovácia konštrukcií posúvajú hranicu luxusných matracov neustále dopredu.

Príkladom sú obľúbené ortopedické vlastnosti - súčasné luxusné matrace neposkytujú len dostatočnú oporu chrbtice, čo bolo pred niekoľkými rokmi dostačujúce, ale sú vylepšené o rôzne stupne tuhosti, špeciálne poťahové látky a pod.

luxusni matrace

Aké sú dnešné luxusné matrace?

 

Kvalitu a komfort matracov zaisťujú predovšetkým materiály použité na ich výrobu. V mnohých prípadoch sa jedná o ich kombináciu. Veľmi žiadané sú matrace z viscoelastickej peny. Jedná sa o spojenie studenej priedušnej peny a lenivej peny, ktorá dokáže reagovať na prijímané teplo zmenou svojho tvaru a tuhosti. Táto kombinácia prináša výborné ortopedické vlastnosti, tvarovú stálosť a dlhú životnosť. Používatelia matracov Curem sa cítia podobne, ako kozmonauti v kozme - v stave beztiaže. Tieto odľahčujúce vlastnosti prinášajú uvoľnenie pre namáhané svaly a kĺby, čo napomáha privodiť pokojný spánok. Do širokej ponuky patrí matrac Curem.

Vyskúšajte matrac Curem na kamenných predajniach.