Máte doma malého vtipkára? Pošlite nám jeho fotku a vyhrajte ceny v hodnote 73 €!

Zúčastnite sa súťaže na facebookovom profile Matracetropico.cz o doplnky do spálne v celkovej hodnote 220 €. Stačí, keď vaša fotka nazbiera najviac "lajkov".

Nie je to tak dávno, čo Tropico rozdávalo vybavenie spální dobrým ľuďom a už je tu s ďalšou súťažou. Tentoraz je určená rodičom a každému, kto má doma malého spáča. Patríte medzi nich? Tak neváhajte, nájdite vo fotoalbume jeho najvtipnejšiu fotku a súťažte s ňou o set vankúša a prikrývky Aloe Vera v cene 73 €.

Súťaž prebieha na facebookovom profile Matracetropico.cz od 15.7. 2015 do 5. 8. 2015 a na výhru sa môžu tešiť autori troch fotografií s najvyšším počtom hlasov.

Ako sa zapojiť?

Svoje fotografie posielajte na e-mail [http: //hildinganders.tropico@gmail.com hildinganders.tropico@gmail.com {popup}]. Čím skôr tak urobíte, tým viac času budete mať na zbieranie "lajkov". Aby sme zaručili férovú hru, pri všetkých fotkách najprv overíme, či neboli stiahnuté z internetu. Až potom ich zverejníme v špeciálnom albume.

Akonáhle tam fotografie budú, môže vypuknúť samotný boj o "lajky". Počas neho sa môžete spoliehať na vtipnosť svojej fotografie alebo pre istotu požiadať svojich priateľov, aby pre vašu fotku hlasovali kliknutím na "Páči sa mi to". 5. 8. 2015 hlasovanie ukončíme a vyhlásime troch víťazov, ktorých následne kontaktujeme e-mailom.

Prečítajte si podrobné informácie o súťaži, neváhajte a foťte svoje bábätká, školákov i pubertiakov.