Na koľko si ceníte svoj ​​spánok?

Koľko peňazí investujete do rôznych vitamínov, liekov alebo zdravého jedla? A koľko ste ochotní investovať do zdravého spánku? Kvalitný spánok je pritom pre zdravie dôležitý rovnako ako strava alebo dostatok pohybu. Vymeňte starý a nepohodlný matrac za nový!

Investujte do svojho zdravia

Spíte na starom preležanom matraci plnom roztočov? Budíte sa v noci s bolesťami chrbta a neustále hľadáte pohodlnú polohu? Nepohodlný spánok nie je príliš výdatný, telo si dostatočne neoddýchne, a to sa na druhý deň podpíše aj na vašej nálade.

Moderný matrac však výrobcovia navrhujú s maximálnym ohľadom na vaše pohodlie aj zdravie. A čo vám nový matrac prinesie?

  • Pohodlný a ničím nerušený spánok
  • Celkové uvoľnenie tela vďaka prispôsobivým materiálom
  • Viac príjemných snov

A to už za to stojí, nemyslíte?

Sú 3 centy za hodinu výdatného spánku veľa?

Nový matrac Curem C 7000 XD vďaka pene XDURA poskytuje dokonalú termoreguláciu a 2 pamäťovým a 1 pružnej pene CuremfoamTM telo odľahčí takým spôsobom, že navodí pocit "stavu beztiaže".

To najlepšie, čo si v súčasnosti môžete dopriať, sú luxusné matrace z lenivej peny Curemfoam ™, napríklad špičkový model  Curem C 7000 XD. Voliť môžete z výšok 25 a 28 cm.

Životnosť matracov sa pohybuje okolo desiatich rokov. Za tú dobu strávite asi 34 000 hodín spánkom. A 3 centy za hodinu výdatného spánku predsa nie su tak veľa, alebo áno?

curem