Na koľko si ceníte svoj ​​spánok?

Koľko peňazí investujete do rôznych vitamínov, liekov alebo zdravého jedla? A koľko ste ochotní investovať do zdravého spánku? Kvalitný spánok je pritom pre zdravie dôležitý rovnako ako strava alebo dostatok pohybu. Vymeňte starý a nepohodlný matrac za nový!

Investujte do svojho zdravia

Spíte na starom preležanom matraci plnom roztočov? Budíte sa v noci s bolesťami v chrbte a neustále hľadáte pohodlnú polohu? Nepohodlný spánok nie je príliš výdatný, telo si dostatočne oddýchne, a to sa na druhý deň podpíše aj na vašej nálade.

Moderný matrac však výrobcovia navrhujú s maximálnym ohľadom na vaše pohodlie aj zdravie. A čo vám nový matrac prinesie?

  • Pohodlný a ničím nerušený spánok
  • Celkové uvoľnenie tela vďaka prispôsobivým materiálom
  • Viac príjemných snov

A to už za to stojí, nemyslíte?

Je 1 koruna za hodinu výdatného spánku veľa?

Obstaranie nového matraca sa oplatí. Ale aký matrac si zo širokej ponuky vybrať? Obľúbeným materiálom je lenivá pena, ktorá sa dokonale prispôsobí všetkým záhybom Vášho tela. V oblasti ramien alebo bokov preto nevytvára žiadny protitlak. Spánok na matraci z lenivej peny sa teda podobá stavu beztiaže.

To najlepšie, čo si v súčasnosti môžete dopriať, sú luxusné matrace z lenivej peny Curemfoam™, napríklad špičkový model Curem C5000 EGO. Tento jedinečný 26 cm vysoký matrac vám noc čo noc zaistí ten najpohodlnejší spánok, aký si viete predstaviť.

Životnosť matracov sa pohybuje okolo desiatich rokov. Za tú dobu strávite asi 30 000 hodín spánkom. A koruna za hodinu výdatného spánku predsa nie je tak moc, alebo áno?