Ortopedické vankúše

Ortopedické vankúše dokážu uľaviť od bolestí šije, chrbta, hlavy i končatín. Ako to dokážu? Prečítajte si v našom článku.

Boli vyvinuté pre uvoľnenie krčného svalstva a odstránenie s tým spojených bolestí hlavy, stuhnutej šije a ramien. V horizontálnej polohe na boku by mala byť chrbtica v jednej priamke. To možno dosiahnuť použitím menšieho vankúša, ktorý zároveň minimalizuje vyvíjaný tlak. A to je práve ortopedický vankúš. Ideálnym materiálom pre jeho výrobu sú pamäťové peny.

Naša ponuka

Už ste sa zoznámili s našimi luxusnými ortopedickými vankúšmi Curem? Ponúkame Vám dva druhy: Curem Symphony pillow a Curem Original pillow. Líšia sa od seba tvarom, použitým materiálom a čiastočne tiež cenou. Oba však poskytujú dokonalé uvoľnenie krčného svalstva a zaručujú zdravý spánok.

Ladná symfónia

Pri výbere ortopedického vankúša záleží aj od typu postavy. Mysleli sme na to pri výrobe luxusného ortopedického vankúša Curem Symphony pillow a ponúkame ho v troch rôznych výškach: pre "poriadnych" chlapov s robustnou postavou je určená výška 13 cm, pre deti, ženy a drobné postavy je ideálna výška 9 cm. Kto nepatrí ani do jednej z týchto kategórií, môže siahnuť po zlatej strednej ceste 11 cm.

Na výrobu tohto vankúša bola použitá lenivá pena s vysokou hustotou, ktorá zaručuje dokonalú ladnosť s krčnou chrbticou a svalstvom. Dokáže to vďaka unikátnej schopnosti upraviť svoju tuhosť podľa toho, koľko pohltí tepla.

Originálny stav beztiaže

Chceli ste byť kozmonautom a nevyšlo Vám to? Ako čiastočnú náhradu Vám ponúkame luxusný anatomický vankúš Curem Original pillow, s ktorým sa budete cítiť v stave "beztiaže" každú noc. Použitím dvoch druhov vysokoobjemových lenivých pien s jedinečnými vlastnosťami sme dokázali vytvoriť originálny ortopedický vankúš. Je určený všetkým, ktorí potrebujú maximálnu oporu krčnej chrbtice a svalstva.

Či už si vyberiete ktorýkoľvek ortopedický vankúš Curem, verte, že budete spať pokojne a pohodlne. Ráno sa zobudíte odpočinutí a bez bolestí.