Urobte si každý večer ako ten Valentínsky

Chystáte sa na 14. februára v očakávaní romantickej noci s partnerom alebo partnerkou? Tak sa zrovna tak nachystajte na 14. marca alebo napríklad 6. apríla! Váš vzťah si to zaslúži.

Nemusíte hneď chodiť do luxusnej reštaurácie, alebo kupovať kyticu ruží. Pre romantický večer je najdôležitejšie urobiť si čas. Práve toho sa v dnešnej dobe veľa ľuďom nedostáva a ich vzťahy potom krachujú.

Preto si uvedomte, čo je v živote naozaj dôležité a užívajte si každý večer, ako by zrovna bolo 14. februára.

6 tipov na romantický večer

Každodenná romantika sa skrýva v drobnostiach. Robte ich aj počas pracovného týždňa, poradíme vám, kde ušetriť čas.

1. Objednajte si jedlo domov

Celý deň v práci, potom na nákup a ešte uvariť večeru. Pri takomto záprahu je jasné, že na romantiku už nemáte ani pomyslenie. Objednajte si preto raz za čas jedlo domov! Ušetríte čas, môžete ochutnať exotické dobroty a navyše zažijete pocit niečoho nezvyčajného.

2. Pozrite sa film

Ísť raz za čas do kina je fajn, ale vstupenky sú drahé a nikdy neviete, kto si sadne vedľa vás. Preto si počas vášho večera radšej nalejte pohár vína, uvelebte sa na gauči a pustite si romantickú komédiu.

3. Zapáľte sviečky

Možno sa vám táto rada zdá obohraná, ale uvedomte si, že keď zhasnete svetlo a necháte horieť len sviečky, nemusíte riešiť, že doma nemáte upratané.

4. Prevoňajte si domov

Nič sa nedá robiť, ku sviečkam patrí vôňa. Zapáľte si vonné tyčinky, kvapnite olej do aroma lampy alebo použite difuzér. Doma sa potom môžete cítiť ako v tropickom pralese alebo sultánovom paláci.

5. Pohodlne, ale pekne sa oblečte

Nemusíte sa maľovať ani súkať do košele. Vyťahané tepláky a tričko plné škvŕn ale atmosféru neurobia. Kúpte si preto pekné domáce oblečenie alebo župan.

6. Pusťte si hudbu

V spálni nechajte hrať príjemnú hudbu. Pokiaľ práve neviete, čo pustiť, inšpirujte sa zostavenými playlistmi na internete.

Zavŕšte romantiku v spálni

Po príjemnom večeri nezostáva nič iné, než sa so svojou drahou polovičkou zavŕtať do perín. Aby sa vám ležalo naozaj kráľovsky, kúpte si kvalitný matrac. Naozajstnou špičkou v našom sortimente je matrac Curem C5000 EGO zložený z CuremfoamTM a CuremfoamTM Visco pien rôznych tuhostí a objemov.

Uznajte, že na takom matraci by bol hriech ísť rovno spať.