Zdravý spánok Ilony Csákovej na matraci Curem

Po krátkej popôrodnej pauze sa Ilona Csáková vrátila na hudobnú scénu a žije naplno. Jej velkými pomocníkmi sú výdatný spánok a matrace Curem.

Obľúbená česká speváčka populárnej hudby Ilona Csáková sa po krátkej pauze, kedy sa intenzívne venovala svojmu druhorodenému synovi Dominikovi, opäť vrátila na hudobnú scénu. Žije naplno, snaží sa skĺbiť pracovný a rodinný život, aj keď to býva niekedy dosť náročné. Jej velkými pomocníkmi sú zdravá strava, pohyb, a najmä výdatný spánok.

Už v období tehotenstva, kedy bedrová chrbtica veľmi trpela a bolo dôležité ju dostatočne uvoľniť, sa Ilona Csáková rozhodla pre luxusnú značku Curem, konkrétne pre matrac Curem C4000.

Matrace Curem sú vyrobené zo špeciálnej lenivej peny CuremfoamTM s vysokou objemovou hustotou. Sú nezvyčajne priedušné, elastické a pevné, poskytujú vynikajúcu oporu chrbtice. Vyrába sa špeciálnou technológiou nástreku pien, vďaka ktorému navodzuje pocit podobný "stavu beztiaže".

S výberom najvhodnejšieho matraca mi vtedy pomohla milá a príjemná dvojica Dr.Sleep a Dr.Spánok.

Matrac Curem výborne slúži Ilone Csákovej aj dnes, kedy sa vrátila do skvelej formy a žne chválu a obdivné pohľady nielen mužských náprotivkov. Vďaka matracu Curem sa Ilona Csáková ráno budí oddýchnutá s dostatkom energie pre spievanie aj starostlivosť o svoju rodinu.

Prajeme jej veľa osobných i profesijných úspechov.