3 tipy pre luxusnú spálňu

Elegantný vzhľad

Luxusnému vzhľadu nahrávajú jednoduché farebné kombinácie, ktoré pôsobia elegantne. Bielo vymaľovanú spálňu oživí jedna stena odlišnej farby. Minimalisticky pôsobí napríklad kombinácia bielej a šedej alebo šedomodrá. Tieto farby výborne ladia s bielym nábytkom a so svetlo ladenými doplnkami.

Posteľ – nositeľ luxusu

Pre dosiahnutie luxusného vzhľadu miestnosti voľte posteľ s výrazným a elegantným čelom, ktorá zaujme hneď na prvý pohľad a bude nielen nepostrádateľnou súčasťou spálne, ale aj dizajnovým kúskom. V spálni je dôležitým, aj keď na prvý pohľad menej viditeľným luxusom najmä kvalitný spánok, ktorému napomôžu vhodne zvolenej matrace. Náš matrac Curem 7000 XD vďaka svojej 4-vrstvovou penovej konštrukcii zaručí stav beztiaže a fyzický aj duševný oddych.

Štýlové doplnky

Poprední dizajnéri vsádzajú na jednoducho vyzerajúce nočné stolíky, ktoré slúžia pre umiestnenie čítacích lámp. Zrkadlá neobvyklých tvarov premenia spálňu na jedinečný priestor. Rozžiaria celú miestnosť a malé priestory sa vďaka nim opticky zväčšia. K odpočinku počas dňa a na čítanie knihy dokonale poslúži kreslo situované pri okne spálne. Pocit luxusu vám dodajú tiež závesy zladené so zvyškom doplnkov. Atmosféru v miestnosti môžete zmeniť aj vďaka presvetleniu denným svetlom a s pomocou dizajnových lámp.