Luxusné matrace Curem si môžete vyskúšať priamo na predajni

Prebudiť sa ráno svieži a plní energie je snom každého z nás. Ako si ho splniť? Stačí spať na správnom matraci, ktorý každej časti vášho tela poskytne vyváženú oporu. Matrac Curem dokáže spáča uviesť do podobného stavu, aký zažívajú kozmonauti vo vesmíre, teda do stavu beztiaže. Neveríte? Vyskúšajte je priamo v predajni matracov.

Unikátna technológia pre stav "beztiaže"

Matrac Curem sa od ostatných líši predovšetkým špeciálnou technológiou nástreku peny. Ostatne sú to práve matrace z pamäťovej peny, ktoré sa tešia najväčšej obľube na trhu, pretože dokážu telu poskytnúť dostatočnú oporu, ale zároveň sú priedušné.

Vďaka nástreku, ktorý sa pre výrobu vysokoobjemových viscoelastických pien používa, dokáže matrac telo priviesť do stavu, ktorý je podobný stavu beztiaže. Preto je ležanie na týchto matracoch bezkonkurenčné. Okrem nástreku sa na komfortnom ležaní podpisuje aj kombinácia pien, ktoré dokážu chrbtici poskytnúť tú najvyššiu možnú stabilitu pri akejkoľvek spánkovej polohe, ale tiež aj u jednoduchého odpočinku či relaxácii. Všetky zóny matracov Curem totiž dokážu optimálne rozložiť tlak, ktorý je na ne vyvíjaný.

curem
Materiály, ktoré sa pre výrobu matracov používajú, pochádzajú výlučne z európskej produkcie a spĺňajú najprísnejšie európske normy. Výrobky sa následne testujú v spánkovom laboratóriu SleepLab vo Švajčiarsku.

 prodejci_curem

Vyskúšajte ich na vlastnej koži

Matrac Curem sa pýši certifikátom renomovaného švajčiarskeho inštitútu AEH, vďaka ktorému sa môžete spoľahnúť na dlhú životnosť výrobku, špičkovú ergonómiu a bezkonkurenčnú spánkoví klímu. Navyše na každý matrac získate záruku v dĺžke 10 rokov, čo nie je u matracov iných výrobcov bežné.

Čo zažijete po uložení? Vzhľadom na to, že koncept matracov Curem čerpá z poznatkov technológií používaných pri letoch do vesmíru, budete ležať na matraci s jedinečnými odľahčujúcimi vlastnosťami. Tie podporujú hlboký a kvalitný spánok, ktorý je dôležitý pre celkovú regeneráciu tela a spomalenie starnutia. Luxusné matrace navyše majú maximálne ortopedické vlastnosti, ktoré ocení nielen váš oporný aparát, ale aj kĺby a chrbtové svalstvo. Inteligentná technológia IQcomfort dokáže tuhosť matraca optimalizovať na základe vašej hmotnosti.

A to rozhodne stojí za osobné vyskúšanie na kamennej predajni.