Nenechajte sa rozhodiť Valentínom!

Nenechajte si pokaziť Valentín tým, že ste slobodná! Existuje niekoľko možností, ako osláviť Valentína bez partnera a zároveň s ľuďmi, na ktorých vám v živote záleží. A ak ani to nie je možné, urobte si krásny deň len sama pre seba. Čítajte viac!

Rodina a priatelia

Máte strach, že vás počas dňa prepadne smútok? V tom prípade nezostávajte sama doma a spoločné chvíle si užívajte s rodinou či priateľmi.

Deň sv. Valentína nepatrí iba dvom zaláskovaným ľuďom, ale všetkým! V živote milujeme aj ďalšie osoby, nie len svojich životných partnerov. Nehanbite sa kúpiť kvetinu napríklad mamičke a popriať aj jej krásneho Valentína.

"Teď královnou jsem JÁ!"

Kedy naposledy ste sa nechali poriadne rozmaznávať? Na Valentína máte skvelú príležitosť! Urobte si pohodlie a zostaňte radšej v bezpečí svojho domova. Vonku by vás mohli akurát tak rozladiť zamilované páry, ktorým sa 14. februára určite nikde nevyhnete.

Užite si napríklad dlhú vaňu. Nesmie chýbať pena do kúpeľa, pohár či fľaša vína a veľká čokoláda alebo iná dobrota. Skvelým spoločníkom môže byť pri kúpeli aj relaxačná hudba. Nezabudnite zavrieť oči, upokojiť svoju myseľ a oddať sa meditácii. Po ukončenom rituále sa zabaľte do pohodlného županu a môžete pokračovať napríklad pleťovou maskou a pedikúrou v spoločnosti Brigite Jonesovej. :-)

Vyspite sa zo svojich chmár

Aj po krásne strávenom dni si ľahnete do postele s hlavou ako balón a neubránite sa pochmúrnym myšlienkam? Snažte sa rýchlo si spomenúť na šťastné a radostné chvíle. Nedarí sa? V tom prípade sa snažte zaspať, nie nadarmo sa hovorí: "Ráno múdrejšie večerať".

Neutrácajte za darček pre niekoho iného. Berte to pozitívne a darček si kúpte pre seba. Rýchleho a príjemného spánku docielite, keď sa zaboríte napríklad do mäkkej periny a s blaženým pocitom spokojne zaspíte.