Pomocníci pre pokojné a pohodové snívanie

Trápite sa počas spánku s nočnými morami a budíte sa nepokojní a nespokojní? Márne si ráno snažíte vybaviť aspoň čriepok pekného sna, ktorý vás sprevádzal nocou? Zapojte do riešenia týchto problémov drobných pomocníkov, ktorí vám dopomôžu k príjemnejšiemu snívaniu. Zoznámte sa s nimi.

Pomocníci počas snenia

Po každodennej večernej relaxácii ste pripravení zaľahnúť do postele a nechať si niečo pekného zdať. S pokojnou a odpočinutou mysľou vám pôjdu veselé a radostné sny naproti.

Nemilá situácia však nastáva v prípade, keď ulíhate do nepohodlného lôžka. Preležaný matrac, neforemný vankúš či nepríjemný materiál posteľného prádla? Všetko ovplyvňuje kvalitu vášho spánku a tým priebeh snívania. Uistite sa, že sa cítite v perinách bezpečne, príjemne a pohodlne!

Egonomicky vankúšik

Anatomický vankúš s dokonalou anatomickou konštrukciou pre podperu hlavy a krčnej chrbtice vám s pokojným snívaním tiež pomôže. Vankúšik precízne kopíruje partie ľudského tela, jemne masíruje šijové partie a uvoľňuje tak svalstvo.

Vankúšik odporúčame k celkovej telesnej relaxácii a vysoko kvalitnému spánku bez zbytočného a namáhavého prevaľovania. Poťah vankúša je navyše veľmi príjemný na dotyk.

Lapač snov

Poslednou dobou je lapač snov veľmi obľúbeným doplnkom spálne. Podľa starej legendy severoamerických indiánov sa zlé sny zachytia v sieti lapača a pri prvom rannom svitaní sú zničené denným svetlom a slniečkom. Krásne sny skĺznu po pierkach lapača do duše spiaceho človeka.

Zavesiť ho môžete voľne do izby alebo nad posteľ. Naviac je lapač snov krásnou dekoráciou v miestnosti.

Vôňa

Vedeli ste, že čuchové vnemy dokážu úplne zásadne ovplyvniť priebeh a scenár nášho snívania? Pozitívne i negatívne. Zaspali ste omylom počas varenia? Zápach spáleného jedla sa môže objaviť vo vašom sne ako požiar, pred ktorým sa snažíte utiecť. Takým snom by ste sa určite radi vyhli.

Cielená a vedomá aromaterapia je pre vaše snívanie veľmi priaznivá. Vyskúšajte esenciálne oleje s vôňou levandule, vanilky alebo citrusových plodov. Vaše sny sa budú uberať pokojnou cestou. Presvedčíte sa sami!