Zababušte sa do luxusných perín exkluzívnej edície značky Curem

Zaobstarali ste si matrac značky Curem? Pokiaľ áno, veľa sa toho vo vašej spálni zmenilo. Večer si nelíhate do obyčajnej postele, ale na miesto, kde sa vaše telo vždy dokonale uvoľní, kde celú noc nerušene spíte, a ráno sa prebúdzate plní energie.

Vstúpte do sveta pohodlia s Curem Exclusive, vrcholným radom prešívaných a prateľných prikrývok a vankúšov vyrobených zo 100% saténovej bavlny s inovatívnou konštrukciou Thermo-Duo.

Elegancia a kvalita

Curem Exclusive ponúka vrcholný rad z vysoko kvalitnej tkaniny - jemnej 100% saténovej bavlny. Táto tkanina nielenže zaručuje luxusný vzhľad, ale taktiež prináša vysokú mäkkosť a ľahkosť do vašej spálne.

bavlna_saten

Inovácia v každom detaile

Čo robí Curem Exclusive jedinečným? Konštrukcia Thermo-Duo. Prikrývky tohto radu majú dve vrstvy, ktoré tvoria vzduchovú komoru, poskytujúcu optimálnu tepelnú pohodu po celý rok. Táto termoregulačná technológia zaistí, že sa vždy budete cítiť pohodlne a relaxovane, bez ohľadu na ročné obdobie.

Viac ako len prikrývky

Curem Exclusive vám prináša aj inovatívne riešenie pre vankúše. Dva vankúše v jednom! Prešitý vankúš je vybavený bočným dlhým zipsom a vyberateľnou vložkou zo 100% bavlny, ktorú je možné ľahko odzipsovať a prať.

bavlna_saten

Rady pre údržbu

Chceme, aby ste si užili maximálny komfort z Curem Exclusive. Prešitú obliečku vankúša bez náplne je možné častejšie prať, a bez problémov sa zmestí aj do malých práčok. Samostatnú vložku s náplňou odporúčame prať ako jemnú bielizeň s minimálnym žmýkaním, aby ste si zachovali maximálnu kvalitu a životnosť.

Užite si každú noc v dokonalom luxuse s Curem Exclusive. Zážitok zo spánku, ktorý si zaslúžite.

 

Prečítajte si ďalšie články: