Žilinský kraj

Zle večer zaspávate? Často sa počas spánku budíte? Ste ráno nevyspatí, unavení, bez elánu a energie? Pred návštevou lekára, skúste sa poobzerať po novom matraci. Preležaný a opotrebovaný matrac môže spôsobovať mnohé neurologické aj ortopedické problémy. Aj keď vám ešte pred niekoľkými rokmi vyhovoval, dnes to môže byť inak. Fyziológia tela sa v priebehu života mení, a s tým aj požiadavky na vlastnosti matraca.

Ak nemáte toľko času, aby ste postupne prechádzali internetové stránky rôznych výrobcov matracov, odporúčame vám navštíviť niektorú z kamenných predajní matracov Tropico. V Žilinskom kraji na vás čakajú kvalifikovaní pracovníci s mnohými skúsenosťami hneď na niekoľkých miestach - v Martine predajca Signum Laudis

Matrace v Žiline môžete kúpiť na ul. M.R. Štefánika 203 v obchode Matrace MAPEMI, na ul. Platanová 1A v predajni Drevona, a tiež na Kamennej ceste 3 nájdete firmu Nicely Centrum (OD IDEA) a Woodservice na Kysuckej 5. Nájdete tu pestrú ponuku matracov Tropico pre všetkých - deti, teenagerov, dospelých, športovcov, chatárov a chalupárov, osoby so zdravotnými problémami, ľudí s vyššou hmotnosťou či partnerov.

Matrace na vyskúšanie
Zrušiť
20201023_152306

Woodservice - Žilina

Kysucká cesta 5
Žilina
010 01
Detail predajca
DOUBLE-RR Luxury Sleeping Žilina 1

Double-RR Luxury Sleeping

Za plavárňou 8955/17
Žilina
01008
Detail predajca
8997.jpg

Nicely Centrum

Kamenná 3 (OD IDEA)
Žilina
01007
Detail predajca
mapemi zilina

MAPEMI Žilina

M.R.Štefánika 8103 /203
Žilina
01001
Certifikovaný predajca
Autorizovaný predajca
Detail predajca
Zavřít
Ok
Zrušiť
Zavřít